İnanıyoruz

­Barışın , Sevginin, Dostluğun, Üretkenliğin olduğu bir dünya hayalimiz var

Değer Veriyoruz

­Koşulsuz sevgi, Güven, Dayanışma, Sürekli Gelişim ve Masumiyet Değerlerimiz

Gelişiyoruz

Sürekli gelişiyoruz, gelişimin ve değişimin halka halka yayılmasına liderlik ediyoruz…

Güçleniyoruz

Bireyleri, Enerjilerini yönetebilmeleri için Ruhsal, Zihinsel, Fiziksel ve Duygusal olarak güçlendiriyoruz

Eğitimlerimiz

Yeteneklerinizi geliştirecek ve ufkunuzu açacak eğitimler

Neden Biz ?

Mandala Atölyesi

Mandala bilinçaltında saklanan duyguları ortaya çıkartmamıza araç olan çizim sanatıdır. Farkındalığı, odaklanmayı arttırır. Sabır erdemini öğretir. Niyet ile başlandığı için, gerçekleşmesi için manyetik alan yaratır.

Yoga

Yoga çalışmaları katılımcılara fiziksel, zihinsel ve ruhsal farkındalık kazandırır. Yaşamın temposunda sürüklenip gitmeden hayatı farkında olarak yaşama imkanı sunar. Odaklanma sorunlarının üstesinden gelinmesine katkı sağlar.

İşimiz Yaşam Tarzımız

Konusunda uzman,adanmış,birlik bilincinde ve sevgi merkezli takım arkadaşlarına sahibiz!!!Sürekli gelişiyoruz, gelişimin ve değişimin halka halka yayılmasına liderlik ediyoruz…

Bireyleri, Enerjilerini yönetebilmeleri için Ruhsal, Zihinsel, Fiziksel ve Duygusal olarak güçlendiriyoruz.Bireylere Sürdürülebilir performans ve yaşamdan maxımum doyum sağlamaları için yoldaşlık yapıyoruz…..Bütünsel başarı ve Yaşamda Kalite önceliğimiz…Ekip arkadaşlarımız, Elele hizmet veriyor.Kazandır/Kazan prensibinin merkezinde işlerini geliştiriyor…Barışın , Sevginin,Üretkenliğin olduğu bir dünya hayalimiz var…Heyecanlıyız..Tutkuluyuz….

0
Eğitim
0
Firma
0
Katılımcı
0
Workshop

Referanslarımız

İletişim

info@elele.biz.tr
0 537 657 10 82
0 532 722 57 00

Elele Gelişim Atölyesi Bireysel

Barış Mh.Tutkun Sk.Çelikay sit.C blok 4/A
Nilüfer / Bursa

Elele Gelişim Atölyesi Kurumsal

Barış Mh.Tutkun Sk.Çelikay sit.D Blok No:2
Nilüfer / Bursa
Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur. Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşılmış yazılardır.