NLP Workshop

Home » NLP Workshop

NLP,bir yaşam sanatıdır.Bu yaşam sanatı ile öncelikle  kendi yaşamını sanat eserine dönüştürebilir ve başka yaşamlara da ışık olabilirsin.

NLP,iletişim,içsel deneyim,dilin etkileri,üstün davranış biçimlendirme,beynimizi nasıl kullanırız vb.sorulara cevap arar ve psikolojik yaklaşımlar gibi onarıma değil,pozitif değişim ya da üretime odaklanır.

Yaşamı bir okyanus gibi düşünürsek,NLP kişiyi mükemmeliğe götüren bir gemi gibidir.

Yaşantında geçmiş kaygıların devam ediyor ve kendini yenilemek mi istiyorsun?

İş hayatında,özel hayatında,hayatın her alanında başarılı olmak istiyor ancak nasıl olacağını bir türlü bulamıyor musun?

Kendini ifade edemiyor ya da iletişim kurarken zorlanıyor musun?

Zararlı alışkanlıklar ,ilişkiler gibi yaşantını olumsuz etkileyen şeylere mi bağımlısın?

NLP Atölyesi kaliteli bir yaşamın anahtarını veren,yaşamın her evresinde farkında ve mutlu olmanı sağlayacak çalışmalar bütünüdür.

Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur. Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşılmış yazılardır.