Thetahealıng ile Dönüşüm

Home » Genel » Thetahealıng ile Dönüşüm

Thetahealıng’ te ,Var olan herşeyin Yaratıcısı ile çalışılır.Bilinçaltı zihin ve bilinçli zihin keşfedilir.Bilinçaltıyla çalışılırken, bilinçaltının anlayacağı kelimeleri kullanmamız gereklidir.Bilinçaltının anlamadığı kavramlardan birisi

”çalışmak” sözcüğüdür.Hiçbir şey yapmaya çalışamazsınız.Ya yaparsınız,ya yapmazsınız.Birisine orada olmaya çalışacağım”diyorsanız,orada olmayacağınızı söylüyorsunuzdur.Bilinçaltı”çalışmak”kelimesini anlamadığından

o şeyin yapılması gerekmediğini varsayar.Thetahealıng eğitimi ile ,söylenen kelime ve oluşan düşünce gücüyle yaratım yapma becerisini geliştireceksiniz.Söze  dökülmüş kelimenin ve düşünce kalıplarının fiziksel değişiklik yaratacak güce sahip olduğu inancı,insanlığın sezgiselliği kadar eskidir.

Thetahealıng Şifası ile teta dalgasında sadece kendi ilahiliğimize değil,Var olan herşeyin Yaratıcısına bağlanırız.Bu nedenle gelişigüzel düşüncelerin ve sözlerin sürekli farkında olmak önemlidir.Kilo kaybetmem lazım.(Eğer kaybederseniz,sürekli arıyor olacaksınız.)Buna maddi gücüm yetmez(Hiçbir şeye maddi gücünüz yetmeyecek,bereketiniz olmayacaktır)

Eğer bir durum yeteri kadar ifade edilirse gerçek olur.Bilim artık düşünce gücünün olasılıklarını keşfediyor.

Thetahealıng eğitimi ile sezgisel güçlerinizi geliştirdikten sonra,kelimeler,düşünce kalıpları ve inanç sistemlerinin,hayatınızda olumlu ya da olumsuz yönde değişim yapma güçleri artacaktır.

Eğer cep telefonları aracılığıyla iletişim kurmamızı sağlayan mikrodalgaları havadan yollayabiliyorsak,bu beyinlerimizin de benzer şekilde çalışabileceğini gösterir.Hayat deneyimimiz,düşüncelerimiz kadar olumlu veya olumsuz olabilir.Çünkü düşüncelerin gerçek bir özü vardır.Derin bir teta durumunda ,düşüncelerimiz ve kelimeler daha güçlü hale gelir.

Thetahealıng eğitimlerinde şifalandırmayı gerçek kılmak için görselleştirme becerilerini öğrenmek önem taşır.

Thetahealıng seansı veya thetahealıng eğitimlerinde ,sahip olunması gereken en önemli şey Yaradan inancıdır.İsteyen herkes beynini teta durumuna(4-7 herz)nasıl getireceğini ve her şeyin içinde hareket eden yaratıcı enerji ile nasıl bağlantı kurabileceğini,öğrenebilir.

Thetahealıng tekniği Vıanna Stıbal tarafından iyileştirme modeli olarak oluşturulmuş ve tüm dünyaya yaymaya Vıanna kendini adamıştır.Her ırktan,her inançtan,her dinden insan Thetahealıng yöntemi hakkında eğitimler alabilmektedir.

Sevgiyle Kalın

Mehtap Hersek Akkoyunlu

MHA Elele Gelişim Merkezi Kurucu

 

 

 

Posted on
Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur. Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşılmış yazılardır.