Thetahealing Eğitimleri

Home » Thetahealing Eğitimleri

Thetahealıng Basıc DNA

Thetahealıng Instıtute of Knowledge Sertifikası

Thetahealıng temel seviye eğitimidir.Thetahealıng,meditasyon yolu ile fiziksel,duygusal ve sezgisel olarakşifa veren,yönlendirilmiş dua tekniğidir.Bu bilinç durumunda her şeyi anında yaratabilir ve değiştirebilirsiniz.Yaradan bize bu bilgiyi koşulsuz olarak verdi.

Size 3 gün süren ,uluslararası sertifikalı bu eğitimde,Herşeyin Yaratıcısına bağlanma yolu gösterilecek ve bilincinizi uzağa taşıma yöntemi öğretilecek.

Aynı zamanda DNA Aktivasyonu,sezgisel beden taraması,gelecek okuma yapma,koruyucu meleklere bağlanma,birlikte şifa ve Yaratan gücü ile düşünce sistemlerini değiştirmeyi öğreneceksiniz.

İstek ,dilek ve niyetlerinizi nasıl gerçekleştireceğiniz,nasıl yaratacağınızla ilgili teknikler öğretilir.

Vücudunuzda ihtiyacınız olmayan radyasyondan,ağır metallerden nasıl temizleyeceğiniz,ihtiyacınızdan fazla olan bakterileri,virüsleri ve mantarları nasıl temizleyeceğiniz öğretilir.

Beyin kimyasallarınızı nasıl dengeleyeceğiniz,şişmanlamanın ve her tür hastalığın nedenleri ve sağlıkla nasıl yer değiştirileceği öğretilir.

Genetik olarak almış olduğunuz tüm hastalıklar,fakirlikler,şansızlık,başarısızlığı genlerinizden nasıl değiştirip,pozitif,sağlıklı olanı yerleştirebileceğiniz öğretilir.

Hayatınızı keyifle,aşkla sevgiyle,mutlulukla ,bolluk ve bereketle paylaşacağınız ruh arkadaşınızı hayatınıza nasıl çekeceğiniz ile ilgili teknikler öğretilir.

Eğitim Başlıkları

Şifa ve okumanın ana hatları

Thetahealıng Tekniği

İnanç çalışması-Korku-Kazma Tekniği

His Çalışması

Yedi Varoluş seviyesi

Ruh Eşi Yaratımı

Yaratım ve Gelecek Okuması

DNA Değişimi-Gen Yenileme

Uygulayıcının sorumlulukları

 

 

Thetahealıng Advanced DNA

Thetahealıng Instıtute of Knowledge Sertifika

Thetahealıng uzmanlık eğitimidir.Meditasyon teknikleri detaylandırılır.

Etrafımızdaki yedi varoluş seviyesini derinlemesine anlamak için bilgi verir.Öğrenci onu geride tutan eski kızgınlıklar,yeminler ve sözleri temizlemeyi öğrenir.

Öğrenci Rahimdeki bebek,Kırılmış Ruhu onarma çalışmalarıyla şifalandırmayı keşfeder.Öğrenciye eğitmen tarafından yüklenen hislerle derin şifa ve aydınlanma yaşanır.

Eğitim İçeriği

Uyanmış Üstatlar

Yemin ve sözlerin bırakılması

Yedi varoluş seviyesinin derin anlamı

Temizlenecek yeminler

İnisiasyonların anlamı

Geliştirilmiş şifa

İleri düzey programlar

Anahtar inançlar-Kazma

İnanç çalışmalarının derin incelenmesi

Alt inancın bulunması

Korkulardan arınma çalışması

His çalışmasının derin incelenmesi

Yüklemeler-Hislerin oluşturulması

Kızgınlık-Reddedilme ve Pişmanlık Bırakılması

Organik olmayan maddelerin temizlenmesi

Üstben ile konuşmak

Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur. Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşılmış yazılardır.