Kendine Varmak

Home » Genel » Kendine Varmak

Koçluk çalışmasıyla iç blokajlarınızdan kurtulunca,hayalleriniz ,bugüne kadar kendinize itiraf ettiğinizden çok daha heyecanlı olacak,uzlaşmalarınız tahammül edilebilir olandan daha büyük olacak veya kurguladığınız hayata oranla daha çılgın biri olacaksınız.Gerçek potansiyelinizi bilme ve onları gerçekleştirme hakkında daha fazla kafa yoracak hale geleceksiniz.

Koçluk seansında ,kendiniz olan kişiyle yüz yüze geliyorsunuz.O güne kadar sizi yaratıcılığınızdan ve etkililiğinizden alıkoyan yüklerden kurtuluyorsunuz.Eski olanı,ön bilincinizdeki düşünme alışkanlıklarından arındırıp,eriterek,kendinizi gerçek düşünme ve deneyim alanlarına açıyorsunuz.Koçluk seansı ile, yeni tür bir canlılığa kavuşuyorsunuz.Büyük bir olasılıkla,ailenizde eski düşünce kalıplarından kurtulmak için bu bu yolda tutarlılıkla ilerleyen ilk kişi sizsiniz.Böylece siz bir öncü oluyorsunuz,sizinle yaşayanlara ve sizden sonra gelenlere yeni ve daha iyi bir geleceğin kapılarını açıyorsunuz.Koçluk çalışmasıyla,kendi özgürlüğümüzün ve yaşam kalitemizin öncüsü olma ve kendimizle cesaretle yüzleşebilme anlarını yakalıyoruz.

Peki,şimdiye kadar hiç kendinize sordunuz mu?

Hangi yaşam hayallerine sahipsiniz?Neleri yaşamak,neleri gerçekleştirmek ve nelere sahip olmak istiyorsunuz?

Bu hayallerinizi  gerçekleştirmekten sizi bugüne kadar alıkoyan şey neydi?

Yaşam hayalleri genellikle hemen gerçekleştiremeyeceğimiz kadar büyüktür.Çoğunlukla söz konusu olan,seyahat etmek,özel biriyle tanışmak,bir ev almak,mesleğini değiştirmek,sıcak bir bölgede yeni bir hayata başlamak gibi hayallerdir.Ancak her durumda şunları yapabiliriz;yapmaya kesin olarak karar vermek,somut olarak hazırlanmak,planlamak ve uygulamaya koymak.O zaman kendinize karşı dürüstlükle sorun.

Yaşam düşünüzün tam olarak hangi noktasındasınız?

Koçluk seansı başvurusuyla,MHA Elele Gelişim Merkezine müracaat ettiğiniz zaman,yapılan çalışmalarda kendinize engel olmadığınızda gerçekte kim ve nasıl biri olduğunuzu öğrenecek ve anlayacaksınız.Bir kez bunu anlayıp ciddiye almaya başladığınızda,potansiyelinizin tamamını kullanabilmek için hangi kararları almanız gerektiğini biliyor olacaksınız.Koçluk sürecindeki sancılar ve kuşkular büyüme sancılarıdır.Kendinize bakarken ne kadar dürüst olur,ne kadar cesaretle davranırsanız,bunun faydasını o kadar göreceksiniz.Bursa Koçluk Çalışmaları Ve Bursa Koçluk Eğitimlerinde MHA Elele Gelişim Merkezi ,nitelik olarak farklı bir geleceğin anahtarını elinize uzatıyor.

İyi seneler,Sevgiyle Kalın

Mehtap Hersek Akkoyunlu

Profesyonel Koç ve Eğitmen

MHA Elele Gelişim Merkezi Kurucusu

Posted on
Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur. Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşılmış yazılardır.