Thetahealıng ve Bilinçaltı

Home » Genel » Thetahealıng ve Bilinçaltı

Thetahealıng bilinçaltı kayıtlarını dönüştürme metodlarından biridir.Neden bilinçaltı kayıtlarımızı kurcalayalım?

Ne işe yarar bununla ilgilenmek diye düşünüyor olabilirsiniz.Bu konuya açıklık getirmek için bilinçaltı kayıtlarının hayatımıza etkilerine ve Thetahealıng metodunu öğrenmenin hayat kalitemizde yarattığı açılımlara değinmek gerekir.

Sıgmund Freud’un ortaya koyduğu gibi,Fikirler,anılar ve uyarıcılar bilinçli zihin dayanma gücünü aşacak şekilde bunaltıcı ve uygunsuz hale geldiklerinde,bilincin erişemeyeceği şekilde bilinçaltımıza depolanırlar.Bilinç ve bilinçaltı arasındaki fark,ruhsal gerilim yaratır.Bilinçaltı bireyin düşünce ve davranışlarını sessizce yönetir.

Herkesin hayatında sıçrama yaptığı dönemler vardır .Ben bu dönemlerin ,kendinizi,olduğunuz gibi kabul ettiğiniz anların toplamı olduğunu düşünüyorum.Öyledir ki,biz insan varlıkları kendimizi olduğumuz gibi kabul ettiğimizde gelişiyoruz ve gelişime açılıyoruz.Yargı ve eleştiriden uzaklaşıp,kendi gerçeğimizi görüyoruz.

Bilinçaltı kayıtlarının yazdığı senaryoya göre hayatı yaşamak ,olumlu birçok şeyin yanında olumsuz durumları da yaratıyor.Ne de olsa bu düzlemde dualite ile öğreniyoruz.Zengin ama mutsuz,fakir ama gururlu,,güzel ve çirkinin aşkı …vb.örnekler bir yerden tanıdık gelmiştir umarım.Bizler yüzyıllar boyu bu öğretilerle çok şey kazandık ancak yeni öğretilerle birlikte bu durum kader olmaktan çıkıyor.Theta healıng metodu burada devreye giriyor.

Bu hayatta hem zengin hem gururlu,hem aşık ve mutlu olmak mümkündür.Evinizin kapısı sert çarptığında bile ,hayatınızda bunu yaratan bir durum,onun altında da  bilinçaltı kayıtlarınızın olduğunu bilmeniz önemli.Kaldı ki hayatınıza çektiğiniz insanlar ,yaşadığınız insanlar ve hislerinizin tamamı yarattığınız senaryonun eseridir.

Kişisel farkındalık geliştiğinde,sizinle birlikte etki alanınızdaki herkes gelişmeye ,senaryolar değişmeye başlıyor.

Bu sebeple gördüğünüz rüyalar,tarihi bir yer gezerken hissettiğiniz garip duydular ve önceden olacağını bildiğiniz olaylar ,onurlandırılmayı hak etmiyor mu sizce?

Dünya gelişiyor,değişiyor.Bilinçaltı çalışmalarını yedinci boyutta çalışan Theta Healıng metodunu ,isterseniz

uygulayıcı olarak kendinize ve çevrenizdekilere yapabilirsiniz.Ancak bunun için öncelikle Thetahealıng Basıc DNA eğitimini almalısınız.Kendi hayatınızda yarattığı farkındalığı gördükçe gelişime Thetahealıng Advanced DNA ile devam edebilirsiniz.

Bursa Thetahealıng seans ve uluslarararası sertifikalı Basıc ve Advanced DNA eğitimleri için, doğru adres,uygulayıcı ve eğitmen eşliğinde MHA Elele Gelişim Merkezi olacaktır.

Yeteneklerimizi umursamamak,varlığımızı umursamamakla eşdeğer.Bir süre sonra mutsuz olup niye mutsuz olduğumuzu bile anlayamıyoruz.Günümüzün popüler söylemlerinden değil mi”Kalabalıklar içinde yalnızım”

Bir yazıyla bütüne seslenmek ve herkesin anlayabileceğini düşünmek ,Thetahealıng yüklemesi olmasa mantıklı olmayabilirdi.En azından benim deneyimlerim önceden bu yöndeydi.Ancak yazarken biliyorum ki,eğitimi,olanakları,algısı ne olursa olsun bu yazıyı okuyan herkes ne demek istediğimi anlayacaktır.

Bursa da Thetahealıng eğitimleri ve Thetahealıng seanslarında görüşmek üzere…

Sevgi ve Saygılarımla

Esra KÖSE

Thetahealıng Eğitmeni ve Uygulayıcı

Posted on
Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur. Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşılmış yazılardır.