Yaşam Koçluğu ve Yüksek Bilinç

Home » Genel » Yaşam Koçluğu ve Yüksek Bilinç

Bursa Yaşam Koçluğu alanında faaliyet gösteren ,MHA Elele Gelişim Merkezi olarak vizyonumuz,
Mutluluk ve Yüksek Bilince Giden Sevgiyi Yaşama Yolu ile dünyadaki uyanışa katkıda bulunmaktır.
Etkili ve mutlu yaşamı oluşturan şeylerin, algı açıklığı, bilgelik ve birlik olduğu mesajını,
Yaşam Koçluğu ve farklı alanlarda uzmanların yönetimindeki eğitimlerle iletebilmek,
çevrenizdeki dünyanın enerjilerine, kendinizi nasıl kapattığınızı fark ettirebilmektir.
Bedenimiz hala orman, savaş ya da kaç mekanizması için kan dolaşımına hızlı bir adrenalin salgılatarak, hızlı kalp atışı ve otomatik öfke ve korku için programlı olduğundan,Yaşam Koçluğu ve diğer projelerimiz ile, paranoyak orman programının üstesinden gelmeyi öğrenerek, yüksek bilinç ve mutluluğa giden yolu keşfetmek amacıyla çalışıyoruz.
Batıda yaşayan insanların çoğu güvenlik, son modaya uygun alışkanlıklar, ego, prestij, para, güç, seks, statü arayışıyla düşük bilinç düzeyinde yaşıyorlar.Mutsuz bir yaşama sebep olan, bu şeyler değil, bunlara duyulan ve kişinin yaşamdan zevk almasını engelleyen içsel zihinsel bağımlılıklar..
Yaşamın doğası gereği bazen kaybeder,bazen kazanırız.Bağımlı bir insanın mutlu,sevgi dolu,huzurlu,bilinçli ve verimli bir yaşam sürme olanağı yoktur.
Yaşam Koçluğu çalışmalarının tümünde gözlemlenen,otomatik ve çoğu çocuklukta kazanılan kişisel tepkiler,kafadaki kalıplardır.
Kişisel gelişim eğitimi almış herkes ,yaşamdaki insan ve koşulları değiştirerek,sevgi dolu,etkili ve mutlu bir insan olunamayacağının farkındalığındadır.Değişmesi gereken tek şey,kişinin kendisinin ,yaşamının ilk 5 yılında kazanmış olduğu duygusal programlardır.
Yaşam Koçluğu ile, kişi öncelikle kendini sevmeyi ve kendini kabullenerek,anda kalma farkındalığını kazanır.Her gün yaşamın yeniden başladığını hissetmek,yaşamın duygusal olarak rahatsız ettiği her an evrenin bir bağımlılığımızdan kurtulmamız için bize uyarı gönderdiğinin farkındalığını geliştirmektir.Her bağımlılığınızın bedelini mutluluğunuzdan bir şeyler vererek ödemeniz gerektiğinin farkına vardığınızda,yüksek bilince doğru giden yola kucak açar ve bağımlılıklarınızı tercih durumuna yükselterek ,deneyim ve eylemlerinizden zevk alabilirsiniz.
Çevremizdeki her şeyi olduğu gibi değil,olduğumuz gibi görürüz.
MHA Elele Gelişim Merkezi,sevgi merkezli ve alanında uzman profesyonelleriyle hazırlanan tüm projelerde ve Yaşam Koçluğu çalışmalarında, kişinin olduğu yeri görmesini sağlayarak,değişim ve dönüşüme kucak açması hedefiyle çalışır.
Çevremizdeki herkes ve herşey öğretmenimizdir.Yaşamınızdaki herşey sonsuz şu andır ve bu anın deneyimini yaratan kafadaki kalıplardır.
MHA Elele Gelişim Merkezi, proje ortaklığı yaptığı farklı alanlardaki eğitmen ve uzmanlarla,bireylerin değişim ve dönüşüm yolcuğuna eşlik eder.
Bursa Kişisel Gelişim Eğitimi ve Bursa Yaşam Koçluğu adresiniz,MHA Elele Gelişim Merkezidir.

Sevgiyle bekliyoruz.
Mehtap Hersek Akkoyunlu

Posted on
Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız.Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur. Sadece bilgilendirme amaçlı paylaşılmış yazılardır.